czwartek, 1 stycznia 2009

Happy New Year!

Choć życzenia noworoczne już pojawiły się tutaj przy okazji Świąt, nie mogę nie podzielić się z Wami radością wejścia w nowy rok.

Z całego serca życzę Wam w nowym roku 2009 wszystkiego dobrego, dużo radości, szczęścia i zdrowia. Samych sukcesów, miłości, ciepła, dobroci. Wielu cudownych przygód, bezchmurnego nieba, słonecznej wiosny, gorącego lata, złotej jesieni i mroźnej zimy.
Udanych podróży, tych bliższych i dalszych, spokojnych powrotów do domu, spotkań z przyjaciółmi, jak najwięcej chwil spędzanych w ciepłym, rodzinnym gronie.
Abyście cieszyli się każdą chwilą, czasami na chwilę właśnie zatrzymali się w miejscu, mieli czas na spokój i odpoczynek, który każdemu z nas się należy.
Żeby wszystko się udawało, abyście cieszyli się każdym nowym dniem, otaczali się ludźmi, na których możecie liczyć. Żebyście żyli w miłości, pełni spokoju i harmonii.

W ramach rozliczenia z poprzednim rokiem, życzę Wam przemyśleń, głębokiego zastanowienia się nad dalszą ścieżką życia, oraz nowych, lepszych planów i postanowień. I niech te plany i postanowienia jak najszybciej się spełniają!

Żeby ten nadchodzący nowy rok był lepszy od każdego poprzedniego!


Dziękuję wszystkim odwiedzającym to miejsce za dobre słowa, za to, że zawsze jesteście i inspirujecie mnie do działania ;)

5 komentarzy:

margot pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
margot pisze...

Szczęśliwego Nowego 2009 Roku

Tilianara pisze...

Agatko, i Tobie życzę wszystkiego najwspanialszego w Nowym Roku i dziękuję za takie piękne życzenia :)*

kass pisze...

Szczęścia i Miłości w Nowym Roku!

Małgosia.dz pisze...

Agatko, niech Nowy Rok przyniesie wiele radości. A w kuchni niech nie zabraknie weny i pysznych pomysłów.! :)